Notki

Kolejna gra na szkolenia biznesowe – dla trenerów

Informujemy naszych Klientów, że w naszym katalogu programów dla sektora MŚP, podmiotów tzw. ekonomii społecznej i jednostek samorządowych od zeszłego roku posiadamy grę szkoleniową: Absurdalne rozgrywki w nietypowym wariancie zabawy w Lagerfeld – zostań projektantem mody (Roboczy tytuł zabawy jest jeszcze nie tsaki jak ma być – ale odzwierciedla charakter zadania.)
Ninieszą grę realizujemy na programach z technik uczenia się, z zarządzania czasem oraz na wyjazdach team building. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia motywacyjne. Oryginalne jej wykorzystanie to Treningi Negocjacyjne.

SPECYFIKCACJA SYMULACJI:
Zakres gry: postawy proaktywne i menedżerskie
Kraj pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Chile
Czas prowadzenia: jedna godzina– wersja podstawowa, trzy godziny – wariant poszerzony
Liczba uczestników: co najmniej 6, maksymalnie 18.
Rekwizyty: obręcz do pilatesu – sztuk pięć, przecinarka do glazury ręczna – sztuk cztery, skorowidze- sztuk cztery, trochę kukurydzy kolbowej, paczka wrzosowych zakreslaczy, dziadek do orzechów

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
CAFE GALLIANO Jóźwiak Łukasz, EK ELEKTROKABEL Fabryka Kabli Karolak i Synowie sp. j., EKO-AL Sp. z o.o., Sky Share Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, DOM-BUD Kazimierz Stachowiak, Przedsiębiorstwo Usług Leśnych i Transportowych SILVA – LABOR Jan Kubiak, Fabryka Mebli WER-SAL Kaczorowscy Spółka jawna, Powiat Kolski, Instytut Technologiczno-Przyrodniczy w Falentach Oddział Poznań, „Mark-Drew” Krotecki Marek, RTM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Stowarzyszenie Forum Kultur, Fundacja Młodzieżowej Żeńskiej Koszykówki i Niepublicznej Szkoły Mistrzostwa Sportowego PZK POLKOSZ, Fundacja Proscenium, Polskie Centrum Mediacji , Stowarzyszenie „Dzielimy się tym co mamy”, Stowarzyszenie Jeździeckie Osób Niepełnosprawnych „Hippoland”, Stowarzyszenie Prywatnych Przedsiębiorców Traktu Królewskiego, Stowarzyszenie Wydawców Polskiej Niezależnej Prasy Lokalnej , „Towarzystwo Zwalczania , Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym „Ader”
Gra była także realizowana na studiach podyplomowych „Statystyka”

DODATKOWA WIEDZA:
Osobom rozważającym zakup rekomendujemy lektury:

 • Złota książeczka nastawienia na TAK!- Jeffrey Gitomer
 • Szczyty i doliny-Johnson Spencer
 • Rozwiązywanie problemów w organizacji. Moderacje w praktyce-Gabriel Łasiński
 • Strategia sukcesu. Strategia sukcesu Twojej firmy-Ty Montague
 • Jak odnieść sukces w negocjacjach-John Murphy, Richard Russill, Paul Steele
 • I Ty możesz zostać Warrenem Buffetem, czyli inwestowanie skoncentrowane na GPW-Tobiasz Maliński
 • Zarządzanie projektami prosta droga do sukcecu-Patrick Harper-Smith

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Termin: do ustalenia
  Miejsce: Szczytniki, motel Promnice, ulica Pawia 1c
  Opłata za uczestnictwo: 3500 zł brutto. Proponujemy prawo wniesienia opłaty w ratach – pięć miesięcznych wpłat.
  W cenie szkolenia zawarty jest obiad. Przystawka: Matiasy w oliwie z estragonem. Zupa: Żurek z jajkiem. Drugie danie: Roladka drobiowa ze szpinakiem w sosie z zielonego pieprzu z gotowanymi . Deser: Owoce zapieczone z kruszonką.. Napoje zimne: Pepsi, Pepsi Light,7up, Mirinda, Schweppes Tonic, Woda mineralna . Napoje ciepłe: Kawa,herbata.

 • Możliwość komentowania Kolejna gra na szkolenia biznesowe – dla trenerów została wyłączona