Notki

Oryginalna gra na szkolenia dla menedżerów – warsztat dla coachów

Informujemy Państwa, że w naszym katalogu symulacji dla sektora MŚP, fundacji niekomercyjnych i jednostek samorządowych od tego roku posiadamy symulację biznesową: Drużynowe mistrzostwa w nieziemskim wariancie gry w Deska surfingowa (Wstępna nazwa tej symulacji jest dopiero tymczasowy – niemniej pokazuje istotę tej sesji.)
Powyższą grę stosujemy na szkoleniach z technik uczenia się, z analizy ryzyka biznesowego i na wyjazdach team building. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Najczęstsze jej użytkowanie to Miękkie Gry Integracyjne.

KATEGORIA SYMULACJI:
Merytoryka symulacji: twórczość – innowacje – kreatywność
Kraj pochodzenia gry: Wielka Brytania
Czas prowadzenia (nie licząc kwestii organizacyjnych) (nie wliczamy przygotowania rekwizytów): 45 minut
Liczba uczestników: minimalnie 6, do 17.
Wyposażenie do gry: worek do skakania z uchwytami – sztuk dziesięć, siatka do rynny – sztuk cztery, pojemnik na długopisy – sztuk siedem, trochę jajek, paczka cytrynowych farbek, ubijak do piany

REFERENCJE
Plus MPM s.c., Firma Budowlana Andrzej Cygler, Ekolab Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe „DREWPLAST” Michał Koczorowski, PUHP „Classic” Poligrafia i reklama, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Rowitex Sp. z o.o., PPHU TOMPOL Tomasz Pietrus, Gabinet Lekarski Mikołaj Kubasik, Gmina Brudzew, Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku, Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Środzie Wielkopolskiej, Stowarzyszenie Teatralne Remus, AZS Środowisko Warszawa, Integracyjne Stowarzyszenie Rehabilitacyjno-Sportowe „Culani”, Polskie Stowarzyszenie Promocji Oświatowych, Stowarzyszenie „Komitet Mieszkańców Starej Miłosny”, Stowarzyszenie Krajowe Wobec Bezrobocia , Stowarzyszenie Kultury i Edukacji, Stowarzyszenie Reumatyków i Ich Sympatyków, Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym „Ader” , Zespół Szkół Sportowych Nr 1 Im. płk. Henryka Leliwy-Roycewicza
Gra była także realizowana na studiach doktoranckich „Bibliotekoznawstwo”

LEKTURY:
Osobom planującym prowadzenie tego ćwiczenia polecamy poniższe opracowania:

 • Złota książeczka nastawienia na TAK!- Jeffrey Gitomer
 • Jednominutowy menedżer-Ken Blanchard
 • Fair trade. Szansa dla wszystkich-Andrew Charlton, Joseph Stiglitz
 • Motywatory pozapłacowe czyli droga do nowej jakości pracowników-Piotr Lenik
 • Serce inteligencja odwaga i szczęście-Antony K. Tyan, Richard J. Harrington
 • Kulturowe uwarunkowania zarządzania kapitałem ludzkim-Marta Juchnowicz
 • Zbiór gier rozwijających zdolności interpersonalne-Colleen A. Rickenbacher, Edward E. Scannell

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Data: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Pawłowice, ośrodek Dwór Wola Sękowa, ulica Wybrzeże Helskie 2a
  Cena programu: 3500 zł VAT zw. Dajemy prawo regulowania w ratach – siedem miesięcznych wpłat.
  W cenie warsztatu zawarty jest catering. Przystawka: Krewetki w cieście z tapioki z sosem czosnkowym i sosem teriyaki. Zupa: Włoska zupa minestrone z dodatkiem aromatycznego pesto z bazylii oraz tartym parmezanem. Drugie danie: Stek z łososia ze szpinakiem i paryskimi ziemniakami. Deser: „SONATA”-Lody, owoce egzotyczne, truskawki, galaretka, bita śmietana, polewa wiśniowa. Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.

 • Możliwość komentowania Oryginalna gra na szkolenia dla menedżerów – warsztat dla coachów została wyłączona