Notki

Oryginalna gra na szkolenia z zarządzania – dla trenerów

Informujemy, iż w naszym szerokim portfolio gier dla branży małych firm rodzinnych, fundacji tzw. ekonomii społecznej i urzędów publicznych od przyszłego kwartału posiadamy grę menedżerską: Szkoleniowe zawody w autorskim wariancie zabawy w ucieczki przed nieprzyjaciółmi (Wstępna nazwa tej gry jest do korekty – niemniej wyraża przebieg tej sesji.)
Powyższą symulację rekomendujemy na warsztatach z negocjacji, z organizacji czasu pracy oraz na szkoleniach integracyjnych. Gra jest użyteczna również na szkolenia fachowe – jako aktywizator. Główne jej przeznaczenie to Symulacje Biznesowe .

CHARAKTERYSTYKA GRY:
Tematyka symulacji: rozwój osobisty
Kraj pochodzenia licencji: Turcja
Czas trwania całej sesji: godzina
Liczba uczestników: nie mniej niż 5, maksymalnie 20.
Rekwizyty: worek do skakania z uchwytami – sztuk sześć, skrobak metalowy do rur – sztuk trzy, nożyczki- sztuk siedem, trochę bakali, paczka ceglastych markerów, korkociąg

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
Triplex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów „Rawag” spółka z oo, Studio Graficzne MN Dariusz Piotr Pleskot, KONTEKST Sp. z o.o., Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Lecznicze „Bamberski Dwór” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, „BELL-GRA” Grażyna Lipczyńska, Trans-Druk Szeflińscy i Rosińscy sp.j., Powiat Leszczyński, Gmina Złotów, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów, Wojewódzki Szpital Neuropsychiatryczny im. Oskara Bielawskiego w Kościanie, Centrum Kultury w Lublinie, Centrum Rehabilitacji Im. prof. Mariana Weissa, Zakład Opieki Zdrowotnej, Oddział Wczesnej Diagnostyki i Rehabilitacji Dzieci z Zaburzeniami Neurozwojowymi i Motorycznymi , Fundacja Słowem, Polskie Biuro Regionalnego Centrum Ekologicznego na Europę Środkową i Wschodnią , Stowarzyszenie Budowy Pomnika Chwały i Pamięci Obrońców Wolności i Niezawisłości Ojczyzny 1994-1980, Stowarzyszenie Fox Pro , Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym, Stowarzyszenie Społeczno – Gospodarcze Mazowsze , Towarzystwo Kultury Teatralnej, Związek Byłych Żołnierzy Zawodowych i Oficerów Rezerwy Wojska Polskiego – Koło Nr 55 przy Akademii Obrony Narodowej
Symulacja była także przeprowadzana na studiach doktoranckich „Muzealnictwo, konserwacja”

OPRACOWANIA:
Trenerem chcącym prowadzić grę polecamy te pozycje literaturowe:

 • Droga Toyoty do ciągłego doskonalenia-James K. Franz, Jeffrey K. Liker
 • Rola i zadania dyrektora finansowego-Agata Adamska
 • Zwykłe akcje, niezwykłe zyski oraz inne dzieła-Philip A. Fisher
 • Czasem wygrywasz a czasem… się uczysz-John C. Maxwell
 • Procesowe Zarządzanie Organizacją-Piotr Grajewski
 • Marketing. Strategiczna reorientacja firmy-Nigel Piercy
 • Zaczynaj od DLACZEGO. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania-Simon Sinek

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Data: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Borzechów, hotel Salamandra, ulica Elbląska 43
  Opłata za uczestnictwo: 1500 zł +23% VAT. Oferujemy prawo wniesienia opłaty ratalnie – cztery wpłat.
  W cenie szkolenia znajduje się catering. Przystawka: Ruloniki z szynki z sałatką szparagową . Zupa: Barszcz z pasztecikiem mięsnym. Drugie danie: Schabik z kostką podany z sosem czosnkowym z pieczonymi ziemniakami i warzywami. Deser: Pieczone owoce pod płaszczykiem kruszonki Sernik wiedeński z gałką waniliowego loda. Napoje zimne: Soki ze świeżych owoców. Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.

 • Możliwość komentowania Oryginalna gra na szkolenia z zarządzania – dla trenerów została wyłączona