Notki

Ciekawa symulacja na szkolenia dla menedżerów – kurs trenerski

Informujemy naszych Klientów, iż w naszej bibliotece gier dla rynku MŚP, stowarzyszen niekomercyjnych i sektora publicznego od zeszłego roku przedstawiamy symulację szkoleniową: Szkoleniowe bicie rekordu w niezwykłym wariancie zabawy w rozśmiesz innych (Wstępna nazwa gry jest jeszcze nie tsaki jak ma być – jednak odzwierciedla przebieg ćwiczenia.)
Tą grę rekomendujemy na kursach z twórczego analizowania problemów, z organizacji czasu pracy oraz na szkoleniach team building. Symulacja nadaje się też na szkolenia motywacyjne. Główne jej zastosowanie to Biznesowe Kursy Z Obsługi Klienta.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE GRY:
Zagadnienia merytoryczne w ramach symulacji: przedsiębiorcze i proaktywne reagowanie
Miejsce pochodzenia praw autorskich: Gruzja
Czas realizacji: od jednego do dwóch dni – zależne od wariantu
Liczba uczestników: co najmniej 6, nie więcej niż 18.
Lista potrzebnego sprzętu: guma treningowa – sztuk trzy, wałek z kolcami – sztuk dziewięć, datowniki- sztuk dziesięć, trochę buraków, paczka szafirowych farbek, karbownica

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
INDYWIDUALNA PRAKTYKA DENTYSTYCZNA Krzysztof Majka, Przedsiębiorstwo Budowlane „AMBIT” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, AUTO PARTNER sp. j. Jan Garcare i Andrzej Garcarek, DALPO Sp. z o.o., Fludra sp. z o.o., Grzegorz Cieślarski PHP TEX-BIS, Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej PIS sp. z o.o., NUVARRO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie, Powiat Gostyński, Stowarzyszenie Plecionkarzy i Wikliniarzy Polskich – Nowy Tomyśl, Ośrodek Postaw Twórczych, Bastion Sport Futbol Klub, Fundacja Nautilus, Mazowieckie Stowarzyszenie Pomocy Rodziny, Stowarzyszenie „Monar”, Stowarzyszenie Krzewienia Sztuk Walki Kung Fu „Czerwony Tygrys”, Stowarzyszenie Polskiej Sekcji Międzynarodowej Rady Stowarzyszeń Polklorystycznych, Festiwali i Sztuki Ludowej, Stowarzyszenie Sztuka Społeczna , Studencki Ośrodek Pomocy Prawnej – Klinika Prawa przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego , Związek Chórów Kościelnych „Caecilianum”
Gra była również realizowana na studiach doktoranckich „Języki rzadziej nauczane”

LITERATURA:
Konsultantom biorącym udział w szkoleniu z dydaktyki gry polecamy następujące książki:

• Książe-Niccolo Machiavelli
  • Myśl i bogać się – książka ćwiczeń-Joel Fotinos, August Gold, Napoleon Hill
  • Zmień myślenie a zmienisz swoje życie-Brian Tracy
  • Wewnętrzny potencjał. Tajemnice efektywności-Price Pritchett
  • Serce inteligencja odwaga i szczęście-Antony K. Tyan, Richard J. Harrington
  • Odczytując kod wartości. Jak firmy budują wartość w nowej gospodarce-Richard E.S. Boulton, Barry D. Libert,
  • Zarządzanie ryzykiem. Ujęcie interdyscyplinarne-Tadeusz Teofil Kaczmarek

SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
    Termin: na razie nieokreślone
    Miejsce: Majdan Królewski, zamek Zajazd Piastowski, ulica Brukselska 16
    Cena kursu: 2700 PLN brutto. Dajemy możliwość regulowania ratalnie – dwanaście miesięcznych wpłat.
    W cenie warsztatu zawarty jest catering. Przystawka: Mieszanka pomidorów, czarnych oliwek i bazylii podawana z trzema kromkami pieczywa czosnkowego . Zupa: Rozgrzewająca zupa z zielonej soczewicy z dodatkiem pieczonego rostbefu. Drugie danie: Makaron farfalle, kurczak, kiełbasa pepperoni, boczek oraz cebula zapieczone z żółtym serem i sosem pomidorowym. Deser: Szarlotka na ciepło z lodami waniliowymi z odrobiną sosu malinowego. Napoje zimne: Soki owocowe, Napoje gazowane, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.

• Możliwość komentowania Ciekawa symulacja na szkolenia dla menedżerów – kurs trenerski została wyłączona