Notki

Szkolenia integracyjne – Sierpniowy Panel

Poniżej wymienionym organizatorom konferencji bardzo składają wyrazy wdzięczności w imieniu Grupy Kapitałowej za czas poświęcony na wsparcie – podpisano: Wojciech Karłowicz, Zygmunt Gierak, Damian Liszczuk i Adrian Marcinkowski

• Obraz między sacrum jak również profanum. Trzecia Ogolnopolska Wyjazdowa Integracyjna Konferencja multifunkcyjna z wieloetapowego programu : Co oraz jak poznajemy przez obrazy?
  • Bydgoski Kongres Konsultantów ds. Edukacji Wyjazdy Integracyjne
  • Spotkanie integracyjne Naukowe pt.: „Jak poszedł las na wojnę. Puszcza Białowieska w latach 1939-1945”
  • Ustawa metropolitalna – wyzwania, szanse a także zagrożenia dla szybkiego postępu aglomeracji warszawskiej
  • Osoby z niepełnosprawnością w bibliotece – inkluzja w świecie informacji oraz kultury – teoria a także praktyka